All about it catching on a British donnuyu your cast

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

Dubbed 2

Posts 631 to 660 of 987

631

DIMASIKKr77! Dima! Truly - "Don’t in stench of, and in eye!" :cool:

0

632

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/487626_600828806612209_473434606_n.jpg

+1

633

http://s3.uploads.ru/t/oLPf2.gif

0

634

Can was but handsomes!

0

635

Cool Number I got a girl's in neighboring yard (on someone else's machine).
http://funkyimg.com/u2/3297/613/300198IMAG0112.jpg

Last edited by margulis (Mar 21 2013 12:01:07)

0

636

http://s2.uploads.ru/t/LJXvk.jpg
:D  :crazyfun:

+2

637

BAMBUR
Judging by photo this ordinary. :crazyfun:

0

638

Sergeant. On feet stretch of. :D

0

639

Yuri wrote:

weapons. On feet stretch of. :D

Hose for Sgt. 's too short. :crazyfun:

+1

640

And on "mladshogo" pulling? Or although would on to Corporal? :D Perhaps, with the prospect of? :D

0

641

Yuri wrote:

A on "mladshogo" pulling? Or although would on to Corporal? :D

10 were Taras Muamba. :crazyfun:

Last edited by Vadkh (Mar 21 2013 18:28:26)

0

642

Here is this leapfrog! :crazyfun:

http://s3.uploads.ru/t/hTYNm.jpg

0

643

Vadkh wrote:

By all indications photo this ordinary.

This commander! Have him clock! To ordinary clock not give. :rofl:

0

644

Пятницо.........

В аптеке:
- Скажите... у вас есть... такие штуки. Понимаете. я с сыном и мне бы нежелательно вслух произносить это. Ну, такая штука, она нужна мне и жене, чтобы вот таких как он не появлялось!
- Мозги?
- Нет, если бы я купил эту вещь 10 лет назад, то стоял бы здесь один!
- Пистолет?
- Нет. Банановый вкус.
- Бананы что ли?
- Ладно, безопасность!
- Бронежилет?
- Нет, по три штуки в упаковке.
- "Террафлю"?
- Презервативы моему папе продайте!

Переспали парень с девушкой... Она:До этого я была девственницей,а меня мать завтра к гинекологу собиралась вести, проверять и что делать? Он:Ерунда! Берет крышку от бутылки пива вытаскивает полиэтиленку,вставяет..."туда",вот,все в порядке будет. На следующий день гинеколог смотрит и глаза на лоб. Мать:Что не целая??? Доктор:Да целая,просто первый раз вижу,чтоб "там" срок годности стоял

- Тебе, Яша, по жизни во всем везет, я уже просто обзавидовался.
- Да будет вам, Рабинович! Вот, хотя бы в прошлую пятницу - не повезло. Поехал на автобусном экспрессе в Одессу на выходные, так экспресс вместо двух часов тащился целых пять.
- И ты, Яша, говоришь о невезении! ? Ты же заплатил за два часа, и целых три ехал на халяву!

Две подруги:
- Ты с моим мужем спала?
- Спала.
- Ну и как?
- Нормально. Выспалась.

Срочно продаю ВМW, 2010 г.в. Недорого. Не битый, все есть. Себе бы оставил, но... жена сегодня на права сдала, с 7-го раза!..

...Дверь распахнулась и рыцарь вбежал в комнату к красавице принцессе. Красавица плакала сидя на кровати. Увидев его она разрыдалась еще сильней.
- Завтра меня отдадут дракону, - причитая сообщила она рыцарю. Каждый год дракон требует на съедение самую красивую девственницу города. А это я! Ну почему я такая красивая?!
- Я спасу тебя! - пылко ответил рыцарь.
- Ты убьешь дракона? - обрадовалась принцесса.
- Есть и более простое решение, - ответил рыцарь, стягивая с себя штаны.
- А других простых способов нет? - с сомнением в голосе поинтересовалась принцесса
- Ну, еще можно сломать тебе нос и ты перестанешь быть самой красивой, - задумчиво сообщил рыцарь.
Принцесса вздохнула и принялась стаскивать с себя платье...

Вступительный экзамен в инжнерно-строительный. Последний. Абитуриент отвечает посредственно, а ему нужно четыре балла, чтобы пройти.
Экзаменатор тоже это понимает, но ему по фигу.
- Ну, ладно, задаю последний вопрос. Отвечаете - ставлю "хорошо". Нет - тогда увольте. Какой завод в нашей стране выпускает теплоизоляционные материалы на основе базальта?
Вопрос на засыпку, совсем не для абитуры, и парень, печально улыбаясь, разводит руками:
- ХЗ.
Препод с удивлением и уважением:
- Правильно, Хабаровский завод. - И ставит "хор".  Харьковский завод тоже подойдет

Вчера купила борзую собаку.
Я ей:
- Фас!
А она:
- Да ты чё, бл*?

Едут две женщины в поезде. Одна: - Не жизнь, а тоска.
- Так заведи себе любовника, да бери с него 500 баксов в месяц!
- Где ж такого взять?
- Ну двоих заведи по 250.
- Да тоже проблематично.
- Тогда 4 по 125!
Мужик с верхней полки:- Дойдете до 5 баксов – разбудите.

Муж и жена в постели. Он начинает рукой гладить ее плечи, затем ощупывает грудь. Она начинает томно вздыхать. Его рука опускается ниже. Он водит рукой по ее животу, проходит линию бедра и... убирает руку
Жена:
- Сема! Почему ты остановился?
- Я нашел таки пульт от телевизора!

Запомните золотое правило!
Во время секса тот, у кого насморк, должен быть снизу!

Жена говорит мужу:
- Дорогой, за всю мою жизнь у меня было только два настоящих мужчины!
- А кто второй?
- Да ты и первого не знаешь.

- А помнишь, сколько снега в 2013 навалило?!
- Конечно. Мы ещё на лыжах картошку сажать ходили...  Так мы будем вспоминать пятидесятый день февраля

+3

645

Vadkh wrote:

So we will recall - That's a .50 day February

Even have us "February" in full swing. :dontknow:

0

646

Олег 32 wrote:

Even have us "February" in full swing.

Showed today as Kyiv covered in white have collapsed! And have us third morning for -20. With morning rings on place it obmerzayut, and after lunch can be sunbathe in full growth not razgibayas. :crazyfun:

0

647

Morning. Husband says wife:
- GROUP, 'll get some breakfast.
Wife:
- A let'll get some breakfast love.
Poavtrakali love. In lunch husband:
- GROUP'll have lunch
Wife:
- GROUP'll have lunch love
Had lunch love. On the evening wife goes in room, and husband h. From performance dragged her up and on the battery warms. Wife his asks:
- You what one takes?
Husband:
- Dinner warming up a.

..................................................

The guy is waking up with deep don't know why, comes, goes on cuisine, on path absolves with cells with a parrot cave.
Comes to fridge door, reaches bottle beer, drinks. Goes back in bedroom, on path. It covers cell, is borne sleep.
Voice from cells:
- Brilliant (day has passed.

.................................................

Meet 3 girlfriends: One mistress, the second'm engaged, the third 10 years married. Spent, have spoken, debated men and for moreover, to diversity its his life decided experiment: Clothe black sexual linen, Heels and mask, in such a the form of suddenly be brought before the their men, and then to share taking. Through week again meet and tell as all passed:
- Hey... - A mistress: He came home, I fierce his on heels, in linen and with mask, he lashed out on me and we engaged in love entire night!
- a.k.a: I came to him in office, the trawler the secretary, then has passed in cabinet, perfect cloak, and under him only leather linen, Heels and mask - we 3 hours engaged in love!
- The wife: Husband came home with work, I opened him the door, on me was only black linen, Heels and mask - he closely looked on me and asked: "That on dinner, Batman Begins?"

0

648

Fish plate place!

http://s2.uploads.ru/t/VPOZD.jpg

0

649

's reabsorption, make the fellow on central terms of, feeder been cultivating better! :rofl: .

0

650

0

651

+1

652

http://www.yaplakal.com/pics/pics_preview/5/7/3/1760375.jpg

+2

653

http://s2.uploads.ru/t/rofg8.jpg

+1

654

He in terms of stormy weather, here decently was lucky, temperatures modicum and has fallen, but in terms of Snow can be said, that his there is no at all, jobs and slightly-slightly. In the early winters incidentally was, too, most, in Kyiv this was Asian disaster, and have us snow modicum and had a chance, but this raze not dynamic exemplified on movement transport. :dontknow:

0

655

In Donetsk until the same-wind, but Snow a bit. Let we live that long until tomorrow.

0

656

Feederal_74 wrote:

he in terms of stormy weather, here decently was lucky

Of our protection. Two months nor winter nor year-old fishing trips. Temperatures water about zero, fish in have seemed frozen. Only couple of past weeks modicum something getting caught the beginning.

0

657

No, need to was to us to come in white. A dace you can catch a!

0

658

Кап-яр wrote:

no, need to was to us to come in white. A dace enjoyed!

I on your site saw busy briefing made there, envied you that was. Then we and have themselves found, first the smaller and defiant, and then (yesterday) already been caught normal, stogrammovuyu) That only today again winter of, it's a shame (

0

659

Wife ARGUMENTY that husband deaf on church, and in tikharya at night took and SA smashed their all rods up and coils. With clean own consciences and with different negative moods generalship to husband under blankets of.
Voice for shot: She not knew that to live it remained only 3 hours.

0

660

Кап-яр wrote:

need to was to us to come in white. A dace enjoyed

She the enjoyed, but certainly on Bank again sit down have nowhere was.

0